Aktuality – archiv

Zveme všechny děti a jejich rodiče na pohádkové čtení.
(09.09.20)
Od 10. září je NUTNÉ nosit ve všech vnitřních prostorech ochranné prostředky dýchacích cest! Bez roušky nebudete obslouženi. Děkujeme za pochopení.
předplacený kurz Nýrsko - prostor nad knihovnou od 7.9. 2020 každé pondělí v 18:00 - 19:15 hod akreditovaná lektorka jógy: Mirka Bauzová přihlášky a informace: bauz.miri@gmail.com, 724 028 679 www.shakticentrum.cz
Společně s nakladatelstvím Crew s.r.o. jsme pro vás připravili novou interaktivní soutěž v naší knihovně. Pokud máte dlouhou chvíli nebo si jen chcete zahrát, případně zasoutěžit, přijďte k nám do knihovny. Dostanete slepou mapu a na několika zastaveních v knihovně splníte úkoly. Jako odměna na vás čeká plakát s postavou dobrodruha Tima ze stejnojmenného komiksu, o který můžete s nakladatelstvím dále soutěžit.
„Bez lásky, bez lidskosti, bez soucítění člověka s člověkem nic neobstojí.“
Vážení čtenáři, od 1. února 2018 nejsou upomínky na vrácení vámi vypůjčených knih zasílány písemnou formou. Písemně obdržíte pouze upomínací dopis, který je 4. upozorněním k vrácení knih. K upomínání budeme využívat vámi uvedenou e-mailovou adresu. Pokud adresu nemáte nahlášenou, můžete tak kdykoliv učinit. Děkujeme za pochopení.
(08.01.20)
"V každém opravdovém člověku je schované dítě, které si chce hrát." (Friedrich Nietzsche)
Vážení uživatelé Městské knihovny Nýrsko. Nabízíme vám možnost automatického zasílání informací knihovny (akce, změny provozní doby apod.) na vaši e-mailovou adresu. Pokud o tuto službu máte zájem, sdělte v knihovně své kontaktní údaje.
Kampaň zaměřená na podporu četby, kterou připravil Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve spolupráci se společností Svět knihy. Pilotní desetiminutový komiksový klip se skládá z živých vstupů známých osobností.
Vážení čtenáři, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit do knihovny v termínu, kdy je třeba vrátit výpůjčky, můžete si je prodloužit následujícími způsoby:
Městská knihovna velice děkuje všem, kdo přispěli sponzorským darem a podpořili dětské čtenářství.