Aktuality – archiv

Městská knihovna Nýrsko zve všechny děti s rodiči na Pohádkové čtení s poučením, které se bude konat dne 31.10.2019. Přijďte si poslechnout pohádku a domů si můžete odnést výrobek z naší malé dílničky, která bude po čtení násldovat. Těšíme se na Vás.
Chcete trošku relaxovat? Dát si nožky nahoru? Přijďte si noc dámy užít, bez pánského dozoru.
Přijďte si odpočinout, pozitivně se naladit a něco nového se naučit.
Každou středu od 15:30 hod v Městské knihovně Nýrsko. Začínáme 18. 9. 2019.
(21.08.19)
Nezapomeňte se včas přihlásit na lekce POWER JÓGY se Simonou Vybíralovou.
Pravidelné lekce jógy, formou předplaceného půlročního kurzu PRO VŠECHNY - PRO ŽENY I MUŽE. PRO MUŽE I ŽENY.
(21.08.19)
Jóga je pro radost. .. A na hodinu jógy se děti, věřte nebo ne, těší. Nesoutěžíme, každý cvičí podle svých možností a přesto jsou pokroky u každého z dětí brzy znát.
Soutěžit mohou registrovaní čenáři v oddělení pro děti a mládež. Každému soutěžícímu bude přidělena kartička s dvanácti políčky na sbírání razítek za přečtené knihy. Při každé návštěvě si můžete půjčit libovolný počet knih, alespoň jedna však musí být naučná o přírodě nebo o zvířatech. Soutěž trvá do 30.11. 2019. Vyhrát můžete jednu vstupenku do Zoologické a botanické zahrady města Plzně.
Městská knihovna Nýrsko oznamuje svým uživatelům, že od 2. ledna 2019 dochází ke změně provozní doby.
Vážení čtenáři, od 1. února 2018 nebudou upomínky na vrácení vámi vypůjčených knih zasílány písemnou formou. Písemně obdržíte pouze upomínací dopis, který je 4. upozorněním k vrácení knih. K upomínání budeme využívat vámi uvedenou e-mailovou adresu. Pokud adresu nemáte nahlášenou, můžete tak kdykoliv učinit. Děkujeme za pochopení.
Vážení uživatelé Městské knihovny Nýrsko. Nabízíme vám možnost automatického zasílání informací knihovny (akce, změny provozní doby apod.) na vaši e-mailovou adresu. Pokud o tuto službu máte zájem, sdělte v knihovně své kontaktní údaje.
Kampaň zaměřená na podporu četby, kterou připravil Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve spolupráci se společností Svět knihy. Pilotní desetiminutový komiksový klip se skládá z živých vstupů známých osobností.
Vážení čtenáři, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit do knihovny v termínu, kdy je třeba vrátit výpůjčky, můžete si je prodloužit následujícími způsoby:
Městská knihovna velice děkuje všem, kdo přispěli sponzorským darem a podpořili dětské čtenářství.