Aktuality – archiv

Vážení čtenáři, od 1. února 2018 nejsou upomínky na vrácení vámi vypůjčených knih zasílány písemnou formou. Písemně obdržíte pouze upomínací dopis, který je 4. upozorněním k vrácení knih. K upomínání budeme využívat vámi uvedenou e-mailovou adresu. Pokud adresu nemáte nahlášenou, můžete tak kdykoliv učinit. Děkujeme za pochopení.
Putovní výstava Má vlast cestami proměn přináší svědectví o příznivých proměnách zanedbaných míst a sídel v naší krajině. Díky odhodlání místních lidí a ochotě řady donorů se chátrající stavby mění v důstojné objekty s užitečnou náplní, veřejný prostor dostává novou tvář, sakrální objekty nacházejí svůj ztracený smysl a příroda se nadechuje k novému životu.
(08.01.20)
"V každém opravdovém člověku je schované dítě, které si chce hrát." (Friedrich Nietzsche)
Vážení uživatelé Městské knihovny Nýrsko. Nabízíme vám možnost automatického zasílání informací knihovny (akce, změny provozní doby apod.) na vaši e-mailovou adresu. Pokud o tuto službu máte zájem, sdělte v knihovně své kontaktní údaje.
Kampaň zaměřená na podporu četby, kterou připravil Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve spolupráci se společností Svět knihy. Pilotní desetiminutový komiksový klip se skládá z živých vstupů známých osobností.
Vážení čtenáři, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit do knihovny v termínu, kdy je třeba vrátit výpůjčky, můžete si je prodloužit následujícími způsoby:
Městská knihovna velice děkuje všem, kdo přispěli sponzorským darem a podpořili dětské čtenářství.