Aktuality – archiv

Máte doma čtečku nebo počítač? I když si nyní u nás nemůžete vypůjčit knihu tištěnou, a následujících stránkách naleznete spoustu e-knih zdarma ke stažení. Na stránkách naleznete knihy pro dospělé i povinnou četbu pro děti. Pokud už nemáte, co číst, neváhejte využít této možnosti. https://protiviru.knihovny.cz/index.html
(16.03.20)
Do konce dubna jsou všechny akce ZRUŠENÉ.
POZOR! V souvislosti s mimořádným opatřením vlády se až do odvolání nebude pronajímat sál Městské knihovny Nýrsko. Všechny akce, které se na sále pravidelně konají se až do odvolání ruší! Děkuji za pochopení. Jana Pešková, vedoucí MKS.
MĚSTSKÁ KNIHOVNA NÝRSKO JE NA ZÁKLADĚ NAŘÍZENÍ VLÁDY OD 13. BŘEZNA 2020 AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA. VÝPŮJČKY BUDOU ČTENÁŘŮM AUTOMATICKY PRODLOUŽENY PO DOBU UZAVŘENÍ. AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE NA WEBOVÝCH A FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH KNIHOVNY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
Noc s Andersenem je bohužel pro letošní rok v knihovně zrušena. Peníze za již zaplacené přihlášky budou samozřejmě vráceny ihned po otevření knihovny. Děkujeme za pochopení.
Městské kulturní středisko Nýrsko odkládá pohádkové čtení z důvodu uzavření knihovny. Čtení proběhne v náhradním termínu, který bude upřesněn. Děkujeme za pochopení.
(08.01.20)
"V každém opravdovém člověku je schované dítě, které si chce hrát." (Friedrich Nietzsche)
(06.01.20)
Nezapomeňte se včas přihlásit na lekce POWER JÓGY se Simonou Vybíralovou.
Každou středu od 15:30 hod v Městské knihovně Nýrsko. Začínáme 15. 1. 2020.
Přijďte si odpočinout, pozitivně se naladit a něco nového se naučit.
Pravidelné lekce jógy, formou předplaceného půlročního kurzu PRO VŠECHNY - PRO ŽENY I MUŽE. PRO MUŽE I ŽENY.
Městská knihovna Nýrsko oznamuje svým uživatelům, že od 2. ledna 2019 dochází ke změně provozní doby.
Vážení čtenáři, od 1. února 2018 nebudou upomínky na vrácení vámi vypůjčených knih zasílány písemnou formou. Písemně obdržíte pouze upomínací dopis, který je 4. upozorněním k vrácení knih. K upomínání budeme využívat vámi uvedenou e-mailovou adresu. Pokud adresu nemáte nahlášenou, můžete tak kdykoliv učinit. Děkujeme za pochopení.
Vážení uživatelé Městské knihovny Nýrsko. Nabízíme vám možnost automatického zasílání informací knihovny (akce, změny provozní doby apod.) na vaši e-mailovou adresu. Pokud o tuto službu máte zájem, sdělte v knihovně své kontaktní údaje.
Kampaň zaměřená na podporu četby, kterou připravil Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve spolupráci se společností Svět knihy. Pilotní desetiminutový komiksový klip se skládá z živých vstupů známých osobností.
Vážení čtenáři, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit do knihovny v termínu, kdy je třeba vrátit výpůjčky, můžete si je prodloužit následujícími způsoby:
Městská knihovna velice děkuje všem, kdo přispěli sponzorským darem a podpořili dětské čtenářství.