Aktuality

UPOZORNĚNÍ! Dne 29. 4. 2019 se nebude konat lekce power jógy z důvodu konání veřejného zasedání zastupitelstva města Nýrska. Děkujeme za pochopení.
(17.04.19)
HRavá Nevšední ČEtba Knih. Volnočasová aktivita s Mgr. Markétou Matějkovou je určena dětem prvních až čtvrtých ročníků. Budeme si číst, povídat, bavit se, hrát si se slovy, pracovat s knihami a určitě dojde i na odpolední hrneček čaje. Vhodné pro děti s poruchou komunikace. Scházíme se vždy ve středu od 16.00.
Soutěžit mohou registrovaní čenáři v oddělení pro děti a mládež. Každému soutěžícímu bude přidělena kartička s dvanácti políčky na sbírání razítek za přečtené knihy. Při každé návštěvě si můžete půjčit libovolný počet knih, alespoň jedna však musí být naučná o přírodě nebo o zvířatech. Soutěž trvá do 30.11. 2019. Vyhrát můžete jednu vstupenku do Zoologické a botanické zahrady města Plzně.
Pozvánka na pohádkové čtení s poučením pro všechny malé posluchače a jejich rodiče.
Ferda Mravenec se těší na všechny děti, které mají rády dobrodružství.
Městská knihovna Nýrsko oznamuje svým uživatelům, že od 2. ledna 2019 dochází ke změně provozní doby.
Vážení čtenáři, od 1. února 2018 nebudou upomínky na vrácení vámi vypůjčených knih zasílány písemnou formou. Písemně obdržíte pouze upomínací dopis, který je 4. upozorněním k vrácení knih. K upomínání budeme využívat vámi uvedenou e-mailovou adresu. Pokud adresu nemáte nahlášenou, můžete tak kdykoliv učinit. Děkujeme za pochopení.
Vážení uživatelé Městské knihovny Nýrsko. Nabízíme vám možnost automatického zasílání informací knihovny (akce, změny provozní doby apod.) na vaši e-mailovou adresu. Pokud o tuto službu máte zájem, sdělte v knihovně své kontaktní údaje.
Kampaň zaměřená na podporu četby, kterou připravil Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve spolupráci se společností Svět knihy. Pilotní desetiminutový komiksový klip se skládá z živých vstupů známých osobností.
Vážení čtenáři, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit do knihovny v termínu, kdy je třeba vrátit výpůjčky, můžete si je prodloužit následujícími způsoby:
Městská knihovna velice děkuje všem, kdo přispěli sponzorským darem a podpořili dětské čtenářství.