Městská knihovna Nýrsko opět otevřena od 28. 4. 2020 v omezeném režimu.
Máte doma čtečku nebo počítač? I když si nyní u nás nemůžete vypůjčit knihu tištěnou, a následujících stránkách naleznete spoustu e-knih zdarma ke stažení. Na stránkách naleznete knihy pro dospělé i povinnou četbu pro děti. Pokud už nemáte, co číst, neváhejte využít této možnosti. https://protiviru.knihovny.cz/index.html
Noc s Andersenem je bohužel pro letošní rok v knihovně zrušena. Peníze za již zaplacené přihlášky budou samozřejmě vráceny ihned po otevření knihovny. Děkujeme za pochopení.
Městské kulturní středisko Nýrsko odkládá pohádkové čtení z důvodu uzavření knihovny. Čtení proběhne v náhradním termínu, který bude upřesněn. Děkujeme za pochopení.
(08.01.20)
"V každém opravdovém člověku je schované dítě, které si chce hrát." (Friedrich Nietzsche)
(06.01.20)
Nezapomeňte se včas přihlásit na lekce POWER JÓGY se Simonou Vybíralovou.
Každou středu od 15:30 hod v Městské knihovně Nýrsko. Začínáme 15. 1. 2020.
Přijďte si odpočinout, pozitivně se naladit a něco nového se naučit.
Pravidelné lekce jógy, formou předplaceného půlročního kurzu PRO VŠECHNY - PRO ŽENY I MUŽE. PRO MUŽE I ŽENY.