Zveme všechny děti a jejich rodiče na pohádkové čtení.
(09.09.20)
Od 10. září je NUTNÉ nosit ve všech vnitřních prostorech ochranné prostředky dýchacích cest! Bez roušky nebudete obslouženi. Děkujeme za pochopení.
předplacený kurz Nýrsko - prostor nad knihovnou od 7.9. 2020 každé pondělí v 18:00 - 19:15 hod akreditovaná lektorka jógy: Mirka Bauzová přihlášky a informace: bauz.miri@gmail.com, 724 028 679 www.shakticentrum.cz
Společně s nakladatelstvím Crew s.r.o. jsme pro vás připravili novou interaktivní soutěž v naší knihovně. Pokud máte dlouhou chvíli nebo si jen chcete zahrát, případně zasoutěžit, přijďte k nám do knihovny. Dostanete slepou mapu a na několika zastaveních v knihovně splníte úkoly. Jako odměna na vás čeká plakát s postavou dobrodruha Tima ze stejnojmenného komiksu, o který můžete s nakladatelstvím dále soutěžit.
„Bez lásky, bez lidskosti, bez soucítění člověka s člověkem nic neobstojí.“
Vážení čtenáři, od 1. února 2018 nejsou upomínky na vrácení vámi vypůjčených knih zasílány písemnou formou. Písemně obdržíte pouze upomínací dopis, který je 4. upozorněním k vrácení knih. K upomínání budeme využívat vámi uvedenou e-mailovou adresu. Pokud adresu nemáte nahlášenou, můžete tak kdykoliv učinit. Děkujeme za pochopení.
(08.01.20)
"V každém opravdovém člověku je schované dítě, které si chce hrát." (Friedrich Nietzsche)